Lidé si cinkají sklenicemi na zdraví

Ve středu 1. 12. v 5 hodin odpoledne zveme všechny naše absolventy, podporovatele, kamarády na vánoční setkání. V HubHub bude celý náš tým a dobré víno z Naturvini. Přijďte. Těšíme se na vás. ♥ 

Naše heslo „Kdo se chce rozběhnout, musí se zastavit“ už všichni znáte nazpaměť. Napadlo nás, že by bylo fajn zastavit se na jeden podvečer společně a vidět se naživo. Proto jsme se rozhodly, že letošní vánoční večírek nebude jen pro náš tým, ale pro všechny, kteří nás mají rádi, podporují nás, rádi chodí na naše kurzy nebo nám jen z dálky fandí.

 

Přijďte ve středu 1. prosince od 17 hod. na skleničku🥂

Máme velkou radost, že díky našemu skvělému partnerovi HubHub vás můžeme pozvat na skleničku do krásných prostor Paláce ARA v Perlové ulici 5 na Praze 1. A to ve středu 1.12. od 17 hod. A díky našemu dalšímu skvělému partnerovi, Patrikovi Staškovi a jeho vinařství Naturvini vám nabídneme skleničku toho nejlepšího vína, které známe.

HubHub interiér Palác Ara

To je HubHub
a je tam krásně.

Patrik Staško ve vinohradu

To je Patrik Staško
a umí skvělá vína.

Potkáte se nejen se Simonou, Karolínou, Blankou, Alžbětou a Petrou a Petrou, ale také s lidmi z dalších neziskovek. Za téměř tři roky naší činnosti jich našimi kurzy prošlo našimi kurzy více než 200! A potkáte se i s našimi partnery.

A co si od společného podvečera slibujeme? Příjemně strávený společný čas, klid, popovídání a sdílení toho, co se nám v projektech nedaří a daří. Věříme, že to je ten nejlepší způsob, jak uzavřít končící rok, naladit se na vánoční odpočinek a také způsob, jak vstoupit do dalšího roku s energií, radostí a motivací, protože nakonec zjistíte, že jsme na tom vlastně všichni podobně.

👉 👉 OZVĚTE SE NÁM

Abychom věděly, kolik vína máme objednat, budeme rády, když nám do 10.11. potvrdíte svou účast.
Stačí napsat naší Lucii.

Moc se na vás těšíme

Simona a MILA