Kontakt

Simona Bagarová

SIMONA BAGAROVÁ

zakladatelka MILA

simona@mila.je
777 584 026

🌐 www.mila.je/horim

 

NÁŠ TÝM

Karolina Mila.je

KAROLÍNA PUTTOVÁ

projektová manažerka
karolina@mila.je
603 711 170

Petra Mila.je

PETRA LAZÁKOVÁ

osobnostní podpora
& koučka v zařízeních
petra@mila.je

Dana Martínková

DAGMAR MARTINKOVÁ

zdravotně-sociální konzultantka
& podpora týmů v zařízeních
dagmar@mila.je

Bětka Mila.je

ALŽBĚTA DOLEŽALOVÁ

personalistka & HR konzultantka
v zařízeních
alzbeta@mila.je

Lucie Mila.je

LUCIE KENDRICKOVÁ

vedoucí kanceláře
& organizační podpora týmu
lucie@mila.je

Petra W. Mila.je

PETRA WATTELLE

strategie komunikace
& sociální sítě
petraw@mila.je

Blanka Mila.je

BLANKA OPEKAROVÁ

tvorba značky MILA
& web, newsletter, grafika
blanka@mila.je

Martina Mila.je

MARTINA DVOŘÁKOVÁ

výzkum
& interpretace dat
martina@mila.je

NAŠE KANCELÁŘ

Pracujeme, schůzujeme a tvoříme ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v Praze. Najdete nás tam každou středu a rády vás uvidíme. Jen se nám pro jistotu ozvěte předem, než za námi vyrazíte na kafe.

FAKTURAČNÍ ADRESA

Jsme MILA, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6
IČO: 07543654

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon: +420 777 584 026
E-mail: mila@mila.je

PODPOŘTE NÁS

DARUJME.CZ

PROVOZOVATEL

Jsme MILA, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6