KONTAKT

Simona Bagarová

SIMONA BAGAROVÁ

zakladatelka a ředitelka
pečuje o vizi

simona@mila.je
777 584 026

Lucie Kendricková

LUCIE KENDRICKOVÁ

provozní ředitelka
pečuje o tým

lucie@mila.je
774 312 557

Karolína Puttová

KAROLÍNA PUTTOVÁ

programová ředitelka
pečuje o kvalitu a hodnoty

karolina@mila.je
603 711 170

KAROLÍNA PUTTOVÁ

programová ředitelka
pečuje o kvalitu a hodnoty

karolina@mila.je
603 711 170

Lenka Tehrany MILA

LENKA TEHRANY

specialistka práce v sociálních službách
pečuje o profesionální pečující

lenka@mila.je

Radek Kratochvíl MILA

RADEK KRATOCHVÍL

kouč a HR konzultant
pečuje o lidský potenciál

radek@mila.je

Martina Dvořáková

MARTINA DVOŘÁKOVÁ

datová analytička
pečuje o interpretaci dat

martina@mila.je

Petra Wattelle

PETRA WATTELLE

manažerka komunikace
pečuje o komunikační strategii

petraw@mila.je

Blanka Opekarová

BLANKA OPEKAROVÁ

manažerka značky
pečuje o detaily a prestiž MILY

blanka@mila.je

Denisa Tomečková MILA

DENISA TOMEČKOVÁ

expertka na online komunikaci
pečuje o všechny naše sítě

denisa@mila.je

Aneta Sluková

ANETA SLUKOVÁ

advokační expertka
pečuje o systémové změny

aneta@mila.je

František Kotil

FRANTIŠEK KOTIL

externí spolupráce
profesionální pečovatel & školitel

Jana Rottová

JANA ROTTOVÁ

externí spolupráce
pečovatelka & školitelka

Dana Martínková

DAGMAR MARTINKOVÁ

externí spolupráce
zdravotně-sociální konzultantka

NAŠE KANCELÁŘ

Pracujeme v Mělnické ulici č. 4 v Praze 5. Máme kávovar a nádherný stůl, u kterého je radost tvořit. Zastavte se. Jen nám dejte předem vědět, než za námi vyrazíte na kafe.

FAKTURAČNÍ ADRESA

Jsme MILA, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6
IČO: 07543654

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon: +420 777 584 026
E-mail: mila@mila.je

PODPOŘTE NÁS

DARUJME.CZ

PROVOZOVATEL

Jsme MILA, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6

IČO: 07543654